Porsche огляд

Porsche обзор
Якщо блискавка потрапить в літак: наскільки це небезпечно.
Також хочемо порекомендувати почитати – Перший гоночний Porsche 911 з турбомотором пустять з молотка http://motorvision.com.ua/pershij-gonochnij-porsche-911-z-turbomotorom-pustyat-z-molotka/
Як грати в круті ігри на слабкому комп’ютері.
Як працюють бездротові навушники для телефону або телевізора.
Безпечне вилучення флешки – для чого це потрібно. Датчик відбитків пальців на дисплеї – відмінна унікальна риса, а ось ринкова ціна все – таки невиправдано висока.
Однак є декілька відмінностей в деталях. Можна припустити, що цей смартфон буде непросто вивести на кордон продуктивності. Той, хто додасть ще приблизно 70 тис. Пам’ять при цьому не може бути розширена ні на одній з цих моделей. Однак 256 ГБ, ймовірно, будуть достатніми для більшості користувачів. З іншого боку: для того, хто в змозі витратити 100 тисяч на смартфон, вже не так принципова «невелика» доплата за пам’ять. При цьому є і зміни: кнопки, наприклад, розташовані інакше, так і слот з подвійною SIM – картою знаходиться в іншому місці. Технічне виконання чудово: дисплей, рамка, кнопки та інші елементи практично плавно переходять один в одного. Те, що тут ніщо не скрипить і не бовтається, — зрозуміло само собою. Відповідно, нам було цікаво подивитися, наскільки добре ця нова функція працює на практиці. Це легко пояснюється: як і всі інші сканери відбитків пальців, цей забезпечений оптичним сенсором. Хоча розпізнавання працює не так швидко, як датчик на задній панелі пристрою, але досить спритно, щоб не дратувати. На додаток до сканера відбитків пальців спереду і ззаду можна налаштувати розблокування з розпізнавання особи, яка також працює швидко і точно. Втім, говорячи про неї, можна легко стверджувати: якість знімків на висоті.
Камера смартфона показує свої сильні сторони при зйомці в складних умовах — наприклад, із зустрічним світлом. Задоволення ви, безсумнівно, отримаєте і при використанні режиму Pro, який пропонує неймовірна кількість налаштувань. 3 – кратний зум також дозволяє створювати абсолютно нові творчі знімки. Нам також не сподобалися функції відео, так як смартфон робить записи 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду – з точки зору апаратної потужності і виходячи з ціни, якість відео могло б бути і краще. Максимальна яскравість хороша -544 канделя на квадратний метр більше, ніж у більшості інших протестованих смартфонів. Ці додатки не можуть бути видалені. Пристрій поставляється з Android Класні фотографії, довгий час роботи акумулятора, продуктивність на вищому рівні.