Огляд Chevrolet Captiva

Неприборкана сила – ось перше, що кидається в очі при погляді на Шевроле Каптіва 2015 — 2016 в новому кузові. Вузька передня оптика, масивний бампер, велика радіаторна решітка, занижені межі бампера-все це складається в» норовливий ” образ авто. Рельєфні колісні арки, виштамповки, ніжки дзеркал створюють ефектний профіль.Шевроле Каптіва нова модель 2015 року .
Хочемо порекомендувати Chevy VIN decoder

Інтер’єр оброблений м’яким пластиком і, в залежності від комплектації, тканиною, штучною і натуральною шкірою. В цілому, деталі інтер’єру, якщо не «розмашисті», то великі, що додасть нотки «американської» свободи в атмосферу для пасажирів і водія.Шевроле Каптіва (2015-2016) комплектації і ціни,

Незалежно від комплектації, список базового оснащення автомобіля включає в себе: бічні дзеркала заднього виду, виконані у кольорі кузова, хромовані наконечники подвійний вихлопної труби, задні «противотуманки». У тому, що стосується функціоналу салону, мова йде про базовому наборі з розкладаються задніх сидінь, задньому стеклоочистителе, центральний замок з функцією дистанційного керування, автоматичного регулювання рівня задньої підвіски, електричному стоянковому гальмі, можливості відкриття скло двері багажного відсіку, доладному ключі запалювання, передніх електричних стеклоподъемниках, можливості управління аудіосистемою з рульового колеса, підставці, попільниці в передній частині салону.