Nissan обзор

 Nissan  обзор
ПОДІЛІТЬСЯ радістю захоплюючих пригод, які дарує вам великий і одночасно стрімкий кросовер, який має все, що потрібно для вашого успіху: міцну будову, переконливі можливості та нові передові технології, що дозволяють вам зберігати контроль. Якщо температура двигуна нормальна, жалюзі закриті, що зменшує надходження повітря у відсік двигуна. Це знижує аеродинамічний опір і поліпшує витрату пального.
Також хочемо порекомендувати почитати – Продається Nissan Skyline з фільму Форсаж http://avtotechmarket.com.ua/prodayetsya-nissan-skyline-z-filmu-forsazh/
Хочете разом насолодитись видом зоряного неба. Потребуєте затишне місце аби зігрітися холодним ранком. Вони відтворили розслаблену позу космонавтів, які перебувають у космосі, спроектувавши передні сидіння з підтримкою спини, що оптимізують кровообіг, а також подушки сидіння, що забезпечують кращий розподіл ваги. Як результат – надзвичайний комфорт і менша стомлюваність під час тривалих подорожей. А завдяки панорамному скляному даху з електроприводом кожен, хто перебуватиме в машині, буде зачарований приголомшливим видом зоряного неба.
Неймовірно зручні сидіння з ефектом невагомості і подушками, які приймають форму відповідно до точок тиску пасажира, що сидить.
ПАРКУВАННЯ ЗАДНІМ ХОДОМ Вам не доведеться крутити головою: під час руху заднім ходом використовуйте камеру заднього виду.
Система попередить вас про поперечний рух автомобілів позаду, коли ви їдете заднім ходом.
Система керує фарами, перемикаючи дальнє світло на ближнє у випадку виявлення зустрічних автомобілів, а потім перемикаючи його назад.
Система попереджає вас про наявність перешкод на вашому шляху та у випадку необхідності дещо уповільнює рух автомобіля.
Ви завжди будете знати про останні обмеження швидкості завдяки системі автоматичного розпізнавання дорожніх знаків під час руху.
Система попередить вас про поперечний рух автомобілів позаду, коли ви їдете заднім ходом.
Система попередить вас у випадку виявлення транспортних засобів у «сліпій» зоні позаду вашого автомобіля.
Завдяки використанню системи кругового огляду автомобіль попередить вас у випадку виявлення поблизу будь- якого рухомого об’ єкта, наприклад, візка або маленької дитини.
Дніпровська набережна, 16а, м.