McLaren MP4-12C GT3 огляд

 McLaren MP4-12C GT3  обзор
– Це Карткова Гра – Битва Характеристик. Завантажуй нашу гру на Android пристрою.
Також хочемо порекомендувати почитати – McLaren MP4-12C GT3 вперше відвідав Nurburgring http://motorvision.com.ua/mclaren-mp4-12c-gt3-vpershe-vidvidav-nurburgring/
Пам’ятається, що є ще модифікація GT1 з більш потужним двигуном. Немає в ньому суперкаровской родзинки, просто якісно зроблений досить швидкий і потужний автомобіль з легендарним іменем, але не більше.
Це і не суперкар, це трек – кар зроблений на базі легендарного суперкара і ВТИСНУТИЙ в рамки існуючого чемпіонату GT. Силові характеристики зменшені, але не динамічні, він набагато більш швидкий на треку ніж дорожній. однак, легендарність нового маку я б ще оскаржував.
Цікаво, Джеремі Кларксон скаже що і в цьому MP4 – 12c немає родзинки, і буде порівнювати його з колготками.
Ех ще б без цих дебільних наклейок, червоно – чорний двухтон. Ось це була б тачка.
У такому вигляді він так пихож на останні лотусы.
Це гоночна версія для чемпіонату Fia GT .
Ця модифікація за всіма параметрами краще стандартної, хоча б з того, що це гоночна версія. Так салону позаздрили б і спартанські авто (якщо б вони у них були), але чорт візьми це ще більше заворожує. Одне бентежить – чому GT3, чому не GT2 або GT1. Вони можуть дозволити собі більш високий клас, ніж GT3, або там конкуренція неймовірна. Хоча якщо згадати, що корвет практично непереможний в Ле – Мане останні роки, то можна зрозуміти фахівців з макларена.
Тачка хороша, але мені не подобаються 2 речі. За рахунок перепрошивання блоку управління потужність підняли до 630 л.
На заголовній фотографії зображений бойовий автомобіль, який брав участь в британському чемпіонаті серії GT3. Більше в змаганнях він не брав участь. Вимоги класу GT3, звичайно, досить ліберальні, але дорожній це автомобіль.
Мені такі подобаються – симпатяшная машина. 6 – ступінчаста автоматична коробка передач Ricardo з подвійним зчепленням і можливістю ручного перемикання передач. Автомобільний прогрес не стоїть на місці. А був набагато ближче до топу. Плюс потрібно розуміти, що ці 150 машин навіть зараз мають невеликий розрив. Там автомобілі деякі по 5 – 10 штук один результат показують. А місця розподіляють в алфавітному порядку. Слабкий результат чи ні – це можна дізнатися лише порівнявши з конкурентами, випущеними в той же час.
Взагалі – то це зовсім не слабо. Якщо я не помиляюся, цей результат досі залишається рекордом для цієї траси. Окремо для диванних експертів нагадую, що марафон проводиться на комбінованій трасі іншій конфігурації, довжина якої перевищує 25 км. Звичайно, безпосередньо порівнювати час на двох конфігураціях не варто, але, все – ж порівняйте досягнення з чинним рекордом Zonda R. – Це Карткова Гра – Битва Характеристик. Завантажуй нашу гру на Android пристрою.