Кращий паркетник авто

Лучший паркетник авто
Китайські марки позашляховики, мінівени пікапи седани хетчбеки електромобілі комм.
Також хочемо порекомендувати почитати – Що таке паркетник http://e34.od.ua/2019/02/05/shho-take-parketnik/
Почесне місце в модельному ряді практично кожного китайського автовиробника займають кросовери. Але, справедливості заради, варто відзначити, що в більшості своїй – це, насправді, «паркетники» (моноприводні моделі з невеликим кліренсом і лише зовнішністю «вседорожника»)… Втім, навіть китайські «позашляховики» не завжди забезпечені повним приводом (не кажучи вже про блокування диференціалів і понижувальної передачі).
Перший китайський автомобіль був побудований в 50 – х роках з допомогою радянських інженерів. Але це був не легковий, а вантажний автомобіль (схожий на ЗІС – 150). Китайці – «любителі копіювати всі», і автомобілі не стали винятком. Під «китайський копір» потрапили безліч моделей японських і європейських машин. Самої безсоромної «китайської реплікою» став лімузин Geely GE, який зовні як дві краплі води схожий на знаменитий Rolls – Royce Phantom. З безпекою у авто з Піднебесної справи йдуть не кращим чином. Седан Qoros 3 – це перша машина з Китаю, отримала 5 зірок за краш – тест Euro NCAP. Такого розмаху позаздрить будь-яка країна. Саме тоді почала свою роботу компанія FAW. Першим легковим автомобілем в КНР став шестиметровий лімузин, орієнтований на перевезення важливих чиновників. Першої національної автомобільної маркою Китаю, що вийшла на ринок Євросоюзу, став бренд Lifan. П’ятидверка має гармонійної зовнішністю і красивим інтер’єром, так і з технічної точки зору мало чим поступається більшості «однокласників». Серед його особливостей значаться: самобутня зовнішність, привабливий і якісний інтер’єр, потужні двигуни і багатий перелік обладнання.
Шанхаї, а у вересні вже як серійний автомобіль. Він «хизується»: стильним дизайном зовнішності та інтер’єру, 147 – сильним мотором під капотом і багатим функціоналом. У Росії він представлений під ім’ям і виділяється: стильним дизайном, сучасним салоном, продуктивними турбодвигунами, а так само хорошим оснащенням. Він «хизується»: самобутньої зовнішністю, стильним салоном, сучасною технічною «начинкою» і потужними бензиновими двигунами. Він може похвалитися помітним оформленням екстер’єру та інтер’єру, потужною «начинкою» і багатим рівнем оснащення. Він може похвалитися: привабливою зовнішністю, стильним і добротним салоном, сучасної модульної платформою в основі і високопродуктивним двигуном під капотом. В його арсеналі є: симпатичний дизайн, стильний інтер’єр, сучасна техніка, вибір з двох бензинових моторів і хороший рівень оснащення. Вказані основні технічні параметри і характеристики кожного розглянутого кросовера з Китаю, а так само обладнання та ціна нових (для представлених на ринку РФ).