Kia Sportage огляд

Kia Sportage  обзор
Що примітно – корейці, нудьгуючи в нетерпінні «похвалитися плодами своїх праць», розсекретили зовнішність (а слідом і технічні деталі) не дочекавшись офіційно прем’єри: таким чином, вже «заочно» було відомо, що автомобіль кардинально змінив імідж (зберігши впізнавані пропорції, він підріс в розмірах, отримав повністю новий інтер’єр і модернізовану техніку).
Також хочемо порекомендувати почитати – Kia Sportage пройшов тест разом з Niro EV http://nissan-club.com.ua/kia-sportage-projshov-test-razom-z-niro-ev/
Передок кросовера виглядає красиво і зухвало завдяки «двоповерховим» оформлення з хижим поглядом оптики, широкою пащею решітки радіатора і світлодіодними «стволами» противотуманок в передньому бампері.
Поджарую задню частину відрізняють стильні ліхтарі з U – подібним візерунком і пара овальних патрубків випускної системи, інтегрованих в бампер. У нижній частині торпедо влаштувалися блок управління «кліматом» і кнопки допоміжних органів. обзавівся грамотно спрофилированными передніми кріслами і комфортабельним заднім диваном. Крім цього, поліпшенням зазнали оздоблювальні матеріали та звукоізоляція салону – внутрішні шуми скоротилися до 63 д. Запасне колесо зменшує корисний об’єм до 491 літра. В якості альтернативи для нього виступає бензиновий чотирициліндровий мотор T – GDI сімейства Gamma об’ємом 6 літра з алюмінієвим блоком, прямим уприскуванням палива, турбокомпресором, об’єднаним з впускним колектором, і фазообертачами на випуску і впуску. Він встановлюється разом з 6 – ступінчастою АКПП і провідними колесами обох осей. Так само для кросовера запропонують «спортивний» варіант GT Line, особливостями якого стануть рульове керування R – MDPS з перемінним кроком зубів на рейці, змінені характеристики підвіски і більш ефективний гальмівний пакет. У російських дилерських центрах четверте втілення виставлено в комплектаціях: Classic, Comfort, Luxe, Prestige, Premium і GT – Line. Самий «наворочений» автомобіль має: шкіряним салоном, датчиками паркування, двозонним «кліматом», мультимедійним центром, системою автоматичного паркування, мультимедійним центром, передніми кріслами з вентиляцією, підігрівом і електроприводом, а також темрявою іншого сучасного обладнання.