Hyundai Tucson огляд

Hyundai Tucson  обзор
Двигун: 0 MPi / 6 T – GDi /. Лінія передових технологій дозволяє Вам зосередитися на виконанні своєї місії. ЭффективностьТисѕоп оснащується бензиновим або дизельним двигуном в поєднанні з високоефективною трансмісією для досягнення максимальної продуктивності і довговічності. Автомобіль оснащений технологіями, на які Ви завжди зможете покластися. Фірмова гексагональна решітка радіатора, прикрашена на вибір покупців металевим сріблом або хромом, додає унікальність до вишуканої і динамічною дизайнерської ідентичності. Хромовані ручки дверей, хромований молдинг лінії пояса і відмінна бічна оздоблення надають автомобілю впевненість, необхідну для завоювання нових горизонтів. Для Вашого максимального задоволення від водіння Хундай Туксон оснащений інтерфейсом «людина – машина» (HMI). Приміром, сидіння водія може регулюватися в 10 – ти різних позиціях, забезпечуючи абсолютний комфорт, необхідний в той момент, коли Ви працюєте або відпочиваєте. Відрегулювавши зручну позицію корпусу, Ви також можете скористатися такими функціями, як Apple CarPlay і бездротова зарядка для смартфона. Крім цього, автомобіль оснащений монітором обьемного перегляду, системою попередження про втому водія, динаміками Infinity, електричним стоянковим гальмом, обігрівом і вентиляцією передніх сидінь. Автомобіль пропонує високий рівень захисту за рахунок більш міцній конструкції кузова, що на 51% складається з прогресивної високоміцної сталі (AHSS). Модель оснащена електронною системою повного приводу (HTRAC), яка забезпечує стабільність при русі і поворотах на слизьких дорогах за рахунок автоматичного управління гальмуванням між лівими і правими колесами, а також за рахунок активного контролю крутного моменту між передньою і задньою віссю. Інтелектуальний круїз – контроль – вершина Вашого комфорту: Вам не потрібно натискати педаль газу або гальма. Ця система автоматично підтримує задану швидкість і дистанцію по відношенню до транспортного засобу, що рухається попереду.
Також хочемо порекомендувати почитати – Краш-тести 2016 Hyundai Tucson http://foxtrot-auto.com.ua/краш-тести-2016-hyundai-tucson/
В Україні на вибір покупців новий Хюндай Туксон представлений в п’яти модифікаціях: Comfort, Express, Trend, Style, Top. Купити новий Хендай Туссан можна в автоцентрах дилерської мережі . Актуальна ціна на автомобіль зазначена в прайс – листі.
Що варто враховувати при виборі літньої гуми на авто.