Хетчбек Volkswagen огляд

Хетчбек Volkswagen обзор
Фольксваген Гольф: технічні характеристики, ціна нового та комплектація.
Також хочемо порекомендувати почитати – Найменший і найдешевший «заряджений» хетчбек Volkswagen представив http://foxtrot-auto.com.uaнайменший-і-найдешевший-заряджений/
Це сімейство автомобілів «компактного класу» (трьох – і п’ятидверний хетчбек, а так само універсал) приваблює, в першу чергу, збалансованістю основних споживчих якостей і відсутністю серйозних недоліків.
Вважається, що ця модель поклала початок цілого класу автомобілів, який і був, неофіційно названий в його честь – «гольф – клас» (європейський «C – клас»). Багато машини VW носять імена вітрів і течій. Перше його втілення є наймасовішим в історії моделі, він розійшовся тиражем понад 8 млн. примірників (далі цей показник зменшувався тільки). Цей «нащадок засновника гольф – класу» доступний в двох кузовних версіях, володіє спокійним, але вивіреним дизайном і «спирається» на сучасну техніку.
Слідуючи «трендам автомобільного світу», вольфсбургцы представили «псевдовнедорожник на базі універсалу». Потрібно відзначити, що не обмежується лише «злегка збільшеним кліренсом і нефарбованим пластиком по периметру» (що не рідкість у подібних моделей інших автовиробників), а має в своєму розпорядженні потужні мотори і повний привід.
Для «сімейних шанувальників цієї моделі в сьомому поколінні представлена модифікація «компактвен», але відтепер вона називатиметься не, а більше претензійно –. І, мабуть щоб виправдати такі амбіції, цей автомобіль за замовчуванням оснащений кілька багатшими «вихідної модифікації».
Для тих кому «просто GTI» мало – створена ця повнопривідна запальна трьохдверка (ця модифікація створена на базі сьомого покоління машини, але є тільки четвертої по рахунку).
Для людей практичних, але віддають перевагу невеликі машини, в сьомому виконанні цієї лінійки пропонується кузовне рішення універсал. Загалом – то це все та ж машина (в плані застосовуваних технологій і дизайнерських рішень), тільки більш містка і, відповідно, трохи менше маневрена.
У рубриці розміщені огляди більшості представників усіх поколінь сімейства Фольксваген Гольф з фотографіями. Вказані технічні характеристики кожного розглянутого (двигуни і трансмісії, динаміка і максимальна швидкість, витрата палива, розміри та місткість, кліренс і ін А так само комплектації і ціни на нові Фольксвагени Гольфи (для модифікацій офіційно представлених на російському ринку).