Fiat Chrysler огляд

Fiat Chrysler  обзор
Ви відкрили повну версію на мобільному пристрої. Хочете перейти на мобільну версію. Ми вас дізналися, так як ви зареєстровані на сайті hbr – russia.
Також хочемо порекомендувати почитати – Fiat Chrysler відправить на сервіс понад 700 тисяч позашляховиків http://pifagor.kiev.ua/fiat-chrysler-vidpravit-na-servis-ponad-700-tisyach-pozashlyahovikiv/
Матеріал доданий в Ви зможете прочитати його пізніше з будь-якого пристрою.
Матеріал доданий у Видалити матеріал .
Матеріал доданий в Ви зможете прочитати його пізніше з будь-якого пристрою.
Матеріал доданий у Видалити матеріал . Китайська фірма має намір придбати частину або всі акції власника брендів Jeep і Ram, говорили джерела видання. Однак досі потенційних партнерів шукав він. Представник, правда, не змогла уточнити, направила вже китайська компанія пропозицію FCA або лише готує його. компанія планує збільшити їх до 2 млн.
Назва Jeep, як правило, зводиться до абревіатурі GP – general purpose, або автомобіль загального призначення, але розвідувальний автомобіль точно не має «загального призначення», так що ця версія невірна.
Є жартівлива розшифровка – Just Enough Essential Parts, яка зводить ім’я машини до технічного завдання.
Є й інша розшифровка GP: вона відбувається з номенклатури компанії Ford, і тоді G позначає government – use (для державних цілей), а P – 80 – дюймову платформу, производившуюся компанією. Але не Ford піонер виробництва Jeep, і ця версія також малоймовірна.
Юджин Джип (Eugene the Jeep) – так звали персонажа мультфільмів про морячка Попае, це було всемогутнє тварина собачого виду з чотиривимірного світу; можна припустити, що солдати були так вражені пронырливостью Джипа, що дали його ім’я прудкому армійського позашляховика.
Ще більш вірогідна версія, згідно з якою слово Jeep прийшло з солдатського сленгу часів Першої світової війни – цим словом називалися і новобранці, і зразки нової техніки: не тільки автомобілі, але і літаки, трактори і автожири. Деякі дослідники вважають, що Юджин Джип отримав своє ім’я від джипів Першої світової. Для китайців логічніше було б спробувати купити у FCA який – небудь один бренд, наприклад той же Jeep, приводить його думку FT.
Я б дуже хотів отримати можливість купити його, коли керував General Motors, якби випала така можливість», – заявив Bloomberg колишній гендиректор General Motors Ден Акерсон. Китайська компанія заявила, що зараз у неї немає планів щодо купівлі Jeep. китайські регулюючі органи заблокували придбання відомої паливної ненажерливістю марки Hummer, яку Sichuan Tengzhong Heavy Industrial Machinery збиралася купити у General Motors. Китайський регулятор заявив, що компанія не представила прийнятний план покупки.