Зимове масло і прогрів двигуна

0
2

Поради

Що ж робити з маслом взимку, щоб при пуску мотора він не зношувався передчасно, і працював довго і надійно? Якщо масло залито з індексом в’язкості, де цифра спереду стоїть не більше 15 (наприклад, 15W40), то його не потрібно залишати, та використовувати в морози, тому що воно схильне замерзання. Те ж саме можна сказати і тоді, коли перевищений середній річний пробіг, тобто більше 7 000 кілометрів.

Багатьма виробниками машин строго не рекомендується прогрівати двигун на холостому ходу. Це пов’язано не тільки з ресурсом агрегату, але і з екологічними нормами, які порушуються в подібній ситуації, адже мотор видає більше токсичних речовин у навколишнє середовище. Плюс до всього буде витрачатися більше палива.

Читати також: чому масло в повітряному фільтрі?

Але в реальному житті водіям дуже складно змиритися з подібними правилами, адже на кілька хвилин, але ми все – таки затримуємося, щоб прогріти повітря в салоні і дати склу размерзнуться. Стежте, щоб тахометр не перевищував позначку в 2 тис. обертів.

При виборі масла слідкуйте за маркуванням зазначеної на упаковці. Краще один раз зробити правильну покупку, ніж потім переплачувати.

Цікавий тест про оліях від Давидача, рекомендую подивитися


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here