Тюнінг

Відразу потрібно сказати, що обвіс робить авто не тільки більш динамічним і привабливим зовні, але і виконує важливу функцію, забезпечуючи найкращі показники аеродинаміки.

Також всі повинні розуміти, що зробити обвіс своїми руками це реальне і здійсненне завдання, теоретичну частину ми з радістю надамо, а інше-це справа часу і праці, адже завдання, насправді, більше на витривалість, ніж на який-небудь навик. В роботу обвіс набуває лише зі швидкості 120 кілометрів, він притискає передній бампер завдяки зустрічному потоку повітря, бічні обважування на порогах теж запобігають завихрення, щоб вони не віджимали авто від дороги, те ж саме можна сказати і про задньої конструкції.

Перед початком робіт визначтеся з метою створення даного пристосування, щоб поліпшити естетику екстер’єру знадобиться менше зусиль, при цьому результат буде вражаючий. Тут ще з’являться питання по охолодженню системи гальм, по воздухозаборникам тощо, а це додаткові роботи по демонтажу та змін кузова.

Якщо модернізація відбувається над вже існуючим бампером, то тут залишається заводська конструкція, тому надійність деталей буде забезпечена. Щоб забезпечити нормальне охолодження гальм, монтуються повітроводи, попередньо зробивши розмітку. А для радіатора досить буде нових отворів в бампері, які закриваються зсередини за допомогою сітки. Бампер позбавляється зайвих кутів, щоб потім можна було створити нову форму. Для цього знадобиться один з матеріалів, наприклад, пластик, нержавіюча сталь, скловолокно та ін Найкраще себе зарекомендував метал за рівнем безпеки.

Конструкція з металу

Починаємо з того, що позбавляємо бампер зайвого, і вирізаємо потрібної форми металеві листи, які згодом будуть кріпитися на бампер. Після цього поверхня повинна покритися шпаклівкою, грунтовкою і фарбою, звичайно ж, після повного висихання кожного шару. Якщо зробити обвіс своїми руками, то можна бути впевненим у його надійності. Якщо мова йде про стекловолокне, то це більш декоративний варіант, який в першу чергу забезпечує гарний вигляд машини.