Вантажівки

Сьогодні все більше великих транспортних компаній починають використовувати у своїй роботі вантажівки, двигуни яких працюють на стисненому або зрідженому газі, тобто вантажні автомобілі з ГБО.

І це не тільки із-за того, що цього вимагає закон про зменшення шкідливих викидів та іншого. Є цілий ряд причин, по яких водії з радістю пересідають на машину, що працює не на бензині або дизелі, а саме на газу. І далі більш докладно про ці причини.

Автомобіль повністю запревленный газом важить менше, ніж автомобіль заправлений соляркою або бензином. Це дає перевагу в швидкості пересування, так само більш легкий вантажівка витрачає меншу кількість палива.

Про те, що автомобілі з ГБО мають малий запас ходу можна вже давним-давно забути. Сучасні газові баки дозволяють вмістити в себе достатню кількість палива, що б проїхати 800 кілометрів. Цього, наприклад, вистачить що б доставити вантаж з Сиктивкара до Москви лише з однією дозаправкою.

Сучасні двигуна вантажівок, що працюють на газу не поступаються в потужності дизельним або бензиновим. Все це завдяки більш сучасному і досконалого обладнання. На сьогоднішній день можлива установка ГБО і двигуна з робочим об’ємом 15 літрів.

Вартість газу в два рази менше вартості бензину або дизельного палива. А це означає, що перевезення вантажу на одне і те ж відстань обійдеться транспортної компанії так само в 2 рази дешевше. Це дуже суттєва перевага. До того ж, ціна обслуговування автомобіля на газі приблизно така ж, як і автомобіля працює на іншому виді палива.

І найголовніше – водіям подобається їздити на вантажівках з ГБО. Вони працюють набагато тихіше і плавніше, до того ж мають менш токсичний вихлоп.

Як йшлося на початку цієї статті, багато сучасні компанії, що займаються вантажоперевезеннями, переходять на вантажні автомобілі, що працюють на газу. Вони вважають, що це дозволить істотно знизити витрати на паливо і обслуговування техніки. Так само, газ більш екологічно чисте паливо і при згоранні виділяє менше шкідливих речовин, ніж той же бензин або дизель, тому в таких машин буде менше проблем з законами, які стосуються вихлопів.

Беручи до уваги всю цю інформацію можна заявити, що в подальшому майбутньому вантажні автомобілі з ГБО будуть зустрічати все частіше і ,можливо, повністю витіснять вантажівки працюють на інших, зараз більш звичних, видах палива.