Тюнінг

Сьогодні ми більш детально розберемося в цій ситуації, і дізнаємося, як провести тюнінг мотоцикла Урал своїми руками. Звичайно ж, не кожному може навіть прийти в голову розглядати двигун, і знаходити там будь-які неточності, але наші поради будуть необхідні саме завзятим мотоциклістам, які бачать в улюбленій техніці більше, ніж всі інші.

Отже, для початку, як завжди, йде підготовка до процесу, коли ми знаходимо зручну робочу зону, інструменти: паста для полірування, надфілі, наждачний папір, напилки кілька штук і повсть. Якщо є можливість використовувати насадки для дриля з колами з повсті та спеціальні полірувальні інструменти, то це значно збільшить шанси на швидке закінчення роботи.

Є ще один момент, зробити двигун з ідеальною і блискучою поверхнею – це завдання не така швидка, як, наприклад, підсвічування мотоцикла, яка теж буває складовою тюнінгу. Навіть якщо ви оснащені «по повній», так що виділіть для цього спеціальний час.

Тюнінг починаємо з максимальною розбирання агрегату, всіх його деталей і вузлів. Паралельно займаємося зливом масла. Після цього ретельно заклеюємо всі отвори, щоб у процесі мотор не змогло потрапити нічого зайвого. Що стосується обсягу очищення, то в найкращому випадку відбувається полірування всього корпусу і з’єднань до коробки. Потрібно враховувати, що заздалегідь проводиться миття і просушування.

Рекомендуємо до прочитання: мотоцикл Horex VR6 Classic

Коли почнеться процес з напилком, то слід бути обережним і не поспішати, обтачиваем найбільші нерівності лиття. З наждачним дуже добре застосовувати брусочок з гуми, на який і одягаємо шкірку. Слідкуйте за силою натискання і напрямком рухів. З досить частою періодичністю дивимося на що з’являється результат, для цього протираємо область полірування ганчіркою. Якщо ви вирішили все робити своїми руками, а з більш потужними інструментами, то це полегшує роботу, але врахуйте, що в місцях мотора мотоцикла Урал, куди важко дістатися все одно доведеться терти вручну.

Поверхня двигуна повинна залишитися в результаті гладкою і сяючою.