Корисне

Що б перевозити різноманітні вантажі за допомогою причепа, не досить тільки купити цей самий причіп. В добавок Вам ще знадобиться окрема категорія, що дає право їздити з причепом (категорія Е), так само Ваш автомобіль повинен бути спеціально обладнаний – повинен бути встановлений фаркоп і до причепа підключена проводка, щоб на причепі, так само, як і на автомобілі, працювали габаритні вогні, стоп сигнали, покажчики поворотів та інше.

Якщо фаркопа у Вас ще немає – не біда. На сьогоднішній день в інтернеті можна знайти купу фаркопів для будь-яких автомобілів. Ось, наприклад, тут – фаркоп.рф, представлений широкий вибір фаркопок для легкових автомобілів. Так само там Ви знайдете все необхідне комплектуючий для свого причепа.

Якщо бути точним, то на кожному автомобілі можна підключити електрику причепа по-своєму. Тобто кожен автовласник має право підключати проводи як захоче і до чого захоче. Справа не хитре – вивести дроти їх задніх фар і підключити їх до причепу. Але, як Ви зрозуміли, це не завжди зручно. І тому, щоб хоч якось стандартизувати це все справа, є спеціальні роз’єми (розетки).

Існує два основних типи таких розеток – 7-ми та 30-ти контактні. Так уже повелося, що на європейській території та території країн СНД отримав розповсюдження 7-ми контактний роз’єм. А ось 30-ти контактний більше популярний в Америці, тому його розглядати ми не будемо.

Терморегулятори розетки фаркопу

Бувають випадки, коли вилка з розеткою не підходять один до одного. В такому випадку доведеться встановлювати додаткові перехідники. Добре, що такі є і не доведеться повністю переробляти всю проводку причепа автомобіля.

Підключати проводку можна 2ма способами. Перший – це коли в автомобілі заводом-виготовлювачем вже передбачений пучок провід для підключення причепа. В такому випадку нічого мудрувати не доведеться, підключаємося до нього і радіємо. Другий випадок – не такий приємний – коли всі необхідні дроти доведеться вишукувати самостійно, з’єднувати їх в один пучок і вже потім підключати вилку для фаркопа.

Терморегулятори розетки фаркопа відео