Світлодіодне підсвічування салону своїми руками

0
2

Тюнінг

Не кожного автолюбителя може порадувати стандартна підсвічування салону його авто. Іноді хочеться чогось незвичайного, унікального. Зробити своє звичне місце водія більш комфортним і затишним. Як варіант – можна встановити світлодіодне підсвічування. Саме про неї і піде далі мова.

Ми будемо розбиратися, як поставити підсвічування своїми руками, але цю процедуру можуть виконати і на СТО. Наприклад, ці хлопці – http://madcat.biz зможуть в короткі терміни впоратися з подібним завданням.

Пару слів про переваги світлодіодного підсвічування: світлодіодні стрічки не потребують додаткового кріплення (клеїться за допомогою липкої основи), споживає дуже мало енергії, є великий вибір кольорів, без проблем можна замінити стандартні лампи розжарювання, світлодіоди досить міцні і довговічні.

Перше, з чим потрібно визначитися, так це з місцем кріплення світлодіодних стрічок. Одним з найпоширеніших і практичних варіантів – кріплення під сидіннями. Яскраве світло не буде бити по очах і при цьому в салоні створиться затишна обстановка. Так само їх можна закріпити під «торпедою» або ж підголовниками (не найпоширеніший варіант). Можете вибрати свій варіант і обов’язково написати про нього нижче в коментарях.

Після визначення місця потрібно підрахувати необхідну кількість світлодіодної стрічки і проводів. Після підрахунку прибавте до отриманого результату 40-50 см резерву. Він може знадобитися, якщо раптом щось піде не так. При розрізуванні довгого шматка стрічки пам’ятайте, що різати можна не скрізь, а тільки в певних місцях, які повинні бути позначені відповідним чином.

Звідки можна живити підсвічування? Є 3 варіанти – від вмикача габаритних вогнів, від стандартної підсвічування і окремо від прикурювача. Підключення від прикурювача автоелектрики вважають найпростішим, бо не потрібно довго розбиратися і вносити якісь зміни в схему.

Яким чином все це підключати? Послідовність наступна – стрічка, дроти, конектор, дроти, конектор і другий відрізок стрічки.

Для більш цікавого виду можна встановити RGB лампи в парі зі спеціальним контролером, яким можна буде задавати колір підсвічування. Такі контролери працюють від напруги 12 В, тому попередньо, перед самою установкою, потрібно розрахувати потужність встановлюваних ламп.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here