Автомобілі

Honda Accord це висококласний седан бізнес класу. Відмінна риса даного автомобіля – він підійде абсолютно всім вікових поколінь, починаючи від студентів і закінчуючи солідними дядьками.

Новий акорд вже не вважають основним, прямим конкурентом Тойоти Кемрі. Він переродився і став більш яскравим, спортивним, більш досконалим з технологічної точки зору.

Зовні 10-ї акорд став, природно, більш сучасним. Перед автомобіля, на вигляд трохи агресивний, обладнаний вже звичною і впізнаваною гратами радіатора з величезним логотипом марки. З боків – сучасні світлодіодні фари. Ззаду стоять так само світлодіодні ліхтарі у вигляді бумеранга.

У деяких, поважаючий себе автошколах практичні заняття проводять на автомобілях подібного класу. Якщо цікаво, дивіться детальніше на сайті.

Трохи про габарити новинки. Довжина 10-го акорду становить 4.87 м, ширина – 1.76 м, а висота – 1.45 м. Не сказати, що вже дуже “роздутий” дизайн, але і на малолітражку зовсім не схожий. Бізнес клас є бізнес клас.

Салон на всі сто відповідає класу автомобіля. Центральним елементом торпедо є 8″ сенсорний екран через який можна керувати основним функціоналом авто. Кермо виконаний у спортивній формі – 3 спиці, рельєфні выямки, зверху вже стандартний набір аналогових кнопок і клавіш. Всі матеріали салони досить високого класу – натуральна шкіра, якісний м’який пластик, вставки “під дерево”.

Передні крісла мають зручну форму, з явно вираженою боквой підтримкою і зручними підголівниками. В таких кріслах з легкістю можна подолати не одну сотню кілометрів. Ззаду встановлений диван, на якому з легкістю помістяться 3 дорослих людини.

Що стосується тягової сили, то нова Хонда Акорд буде оснащуватися 3-ма типами двигунів. Перші 2 – бензинові, 16 клапанні, один з яких має об’єм 1.5 літра і потужність – 192 кінських сили. Крутний момент при цьому – 260 Нм. Другий – 2х літровий – володіє потужністю в 252 к. с. і обертовим моментом 370 Нм.

Третій мотор – гібридний. Це 2х літровий бензиновий атмосферник і пару електромоторів, що живляться від батареї, яка розташована під багажником. Ємність і тип акумулятора поки невідомі.

Все це буде працювати в парі з 6-ступінчастою механікою. Так само, як опція, може бути встановлений варіатор або 10-ти діапазонний автомат. Ось тільки АКПП будуть оснащений 2-х літрові мотори.