Новини

26 серпня на московському автосалоні позашляховиків Lada представила свій новий кросовер Lada Vesta Cross. Це, за словами генерального директора, продовження лінійки Vesta. Нагадаємо, що седан повинен надійти в продаж вже в листопаді цього року.

Кросовер є продовженням не тільки сімейства Веста, але і всього заводу в цілому. Він отримав вже знайомий нам Х-подібний дизайн. За словами головного дизайнера, такий вид скоро отримають всі автомобілі компанії.

Даний концепт вніс величезний внесок у розвиток компанії Лада. Lada Cross побудований з урахуванням специфікації ринку збуту і потреб потенційних покупців автомобіля.

Створювався новий концепт-кар повністю з нуля в Італії. За попередніми підрахунками компанія, на створення авто, витратила близько одного мільйона євро. Частина запчастин і модулів йому дісталася від Вести.

Цікаве: тюнінг Лада Калина універсал

Кросовер отримає двигун об’ємом 1.6 літра, в трьох модифікаціях – 87, 106, 114 кінських сил. Так само 3 коробки передач – ручну, роботизовану і варіатор. Про ціну поки нічого не відомо.