Вантажівки

У звичайному житті з поняттям мультимодальні перевезення вантажів, люди стикаються не часто, насправді все максимально просто, це транспортування одного вантажу, яка виконується кількома видами транспорту.

Ми вже не раз говорили про різні транспортах, це і залізниця, автомобілі, авіація, морські суду, і поєднання декількох з них це і є мультимодальне перевезення. Найчастіше це повітряний транспорт, вантажівки і залізничні потяги, рідше можуть використовувати вертоліт.

Особливості

Тут ще дуже важливо наявність організатора в єдиному обличчі, всі етапи доставки контролюються однією логістичною компанією. Власне власник товару втручається в процес мінімально, в його обов’язки входить оформити вантаж. Але може бути і інший сценарій, де власник виконує безліч операцій, від пошуку транспорту, його підготовчих процесів і складання плану шляху.

Найчастіше подібний тип транспортування необхідний при міжнародних відправленнях, наприклад, у міста Америки або Африки і т. д., тому що ніяк не вийде подолати міжконтинентальна відстань одним видом транспорту. Звичайно, в цьому випадку основний маршрут буде проходити по повітрю, але без автомобілів неможливо здійснити доставку в потрібну точку.

Тим не менш, в одній країні мультимодальні перевезення також виробляються, наприклад, коли товар являє собою продукт, що швидко псується необхідний швидкий транспорт, тоді до аеропорту його підвозять машиною, потім літаком доставляють в потрібне місто і там знову на авто везуть магазини.Перше, що відбувається, це складання маршруту з урахуванням всіх його особливостей.

Зазначається адреса відправлення, пункт призначення, точки для перевантажень, а також місця стоянок. Якщо не дотримуватися чіткості у складанні або ж ігнорувати отриманий план, то є ризик, що партія товару буде зіпсована, доставлена не вчасно, що веде до наслідків фінансового плану. Щоб все було правильно, потрібно щоб відповідальність за перевезення брала на себе логістична фірма.

Також важливо правильне складання документації, тому що відповідальність може бути дуже серйозною, аж до арештів вантажу і т. д. Особливо варто бути уважним, якщо вантаж не стандартний, і це окремі категорії, які не входять габарити, небезпечні речовини, товари, які швидко псуються та інші.

Часто використовують кораблі при далеких перевезеннях і тут бувають затримки якщо виникнуть форс-мажорні обставини, якщо нужнооборудование для кораблів дивіться тут http://www.mpsystems.ru це добре зарекоминдовавши себе фірма.