Автомобілі

Вже в першому поколінні машина Dodge Charger стала надзвичайно популярною і цікавою для публіки. Сучасне авто бере свою історію з 2006 року, коли Чарджер став володарем спортивного автомобіля з агресивною зовнішністю і мотором в 340 коней.

Версія Додж Чарджер 2010 модельного року, як заявляють виробники, новини автосвіту і сайт “За кермом”, а це найбільш достовірні джерела, залишиться провідною в своєму сегменті, пропонуючи оновлений зовнішній дизайн і багате наповнення салону.

Зовнішність

Вигляд надзвичайно запам’ятовується, потужний і оригінальний. Спереду величезного розміру радіаторна решітка хром, а лінія заднього вікна збоку дуже виразна і різко піднімається вгору. Кузов в довжину майже п’ять метрів, що лише додає значності американцеві, обвіс спереду невеликий, що дозволяє легше паркуватися.

Салон

Всередині має місце поєднання європейського та американського дизайну. Для кожного приладу передбачений колодязь, колір циферблатів білий, спідометр показує як кілометри, так і миль/год Важіль коробки знаходиться на рульовій колонці. Салон володіє величезною кількістю вільного простору. Сидіння спереду відрізняються м’якою посадкою і великим розміром, підлокітник також дуже великий. Ззаду можуть зручно розташуватися і навіть лягти два пасажира. Всі крісла мають електричний підігрів, клімат – контроль в двох зонах, подушки безпеки є як фронтальні, так і бічні. Потрібно відзначити, що вже в базі машина оснащена аудіосистемою і динаміками в кількості чотирьох штук.

Технічна сторона

Машина Dodge Charger оснащується V-подібним двигуном, на шість циліндрів, об’ємом 2,7 л і 3,5 л., а також V-подібними восьмиступенчатыми варіантами на 5,7 і 6,1 л., де останній йде з коробкою передач на п’ять ступенів автоматом, при цьому потужність дорівнює 425 коней.

Є модифікована система ESP, а також контроль за розподілом тяги. Якщо говорити про економічність Charger, то паливо витратиться менше, ніж на попередниках, і економія становить до 20 відсотків. Слід зазначити, що після проведеного тест – драйву на авто, водії були більш ніж задоволені, адже це ні з чим незрівнянні відчуття, коли ти за кермом такого звіра. До того ж порадувала тиша в салоні, і навіть на великій швидкості дискомфорту не відчувалося.

Огляд чудовий, і якщо говорити про мінуси, то тут явно не радує мала величина дорожнього просвіту.

Ціна починається від 26 тисяч доларів і може досягати цифри в 42 тис. доларів.