Автомобілі

Прем’єра автомобіля Hyundai Elantra 6 відбулася в США ще в далекому 2015 році. У Росії ж перші взірці почали з’являтися в автосалонах лише через пів року – в 2016 році. Це була довгоочікувана прем’єра вже всіма улюбленого авто. Зовнішність седана стала більш стриманою, не такої зухвалої, якою вона була в попередніх версіях. В цілому машина стала трохи ширше, комфортніше і технологічніше.

Якщо припустити яким буде Хендай елантра 2017 новий, то, можливо, корейци будуть продовжувати рухатися у цьому ж напрямку і через деякий час ми побачимо ще більш сучасний і наворочений Hyundai Elantra.

Зовнішній вигляд авто строгий, витриманий і в цей же час віддає чимось спортивним. Саме ця риса робить автомобіль підходящим для водіїв будь-якого віку.

Габарити новенького Hyundai Elantra 6 стали великими – довжина складає 4.57 м, ширина – 1.8 м і висоти – 1.45 м. Кліренс 150 мм не дасть відчути себе водієм позашляховика, але, все ж, долати польові дороги Ви будете впевнено.

Інтер’єр автомобіля виконаний зі всієї європейської строгістю. Тому й виглядає трохи простакувато, але зате все на своїх місцях. Кермо, вже у звичному для всіх форматі, просто усіяний клавішами управління. Це зручно. Трохи праворуч від водія встановлено 5-ти дюймовий мотиторчик управління мультимедійною системою. Трохи нижче розташовані ручки управління клімат-контролем і інші кнопки управління.

Всі матеріали салону досить хорошої якості, але, все ж, на дотик відчуваються біднувато. Передні крісла зручні, з явно вираженою бічною підтримкою. Ззаду спокійною помістяться 3 дорослих пасажира, але надто високі можуть зачіпати головою дах.

Для російського ринку Hyundai Elantra 6 буде поставлятися з 2ма типами двигунів. Перший – 4-х циліндровий 16-ти клапанний об’ємом 1.6 літра, здатний видати 128 кінських сил. Від 0 до 100 км/год авто з таким двигуном розженеться за 10.1 секунди. Максимальна швидкість – 200 км/год.

Другий двигун буде встановлюватися на топові комплектації. Він так само 4-х циліндровий, 16-ти клапанний, тільки вже 2-х літровий і трохи могутніше – 150 конячок. Від 0 до сотні розганяється за 8.8 секунди. Максимался не надто відрізняється від молодшої версії – всього 205 км/год.

Все це буде працювати в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або ж, як додаткова опція, з 6-діапазонною АКПП.